RK Plamen

rk-plamen4

Roverský kmen Plamen byl založen po táboře 2014 a původně se skládal se ze dvou družin.

RS Agamy a RS Vlkodlaci

Roverský kmen Plamen má své pravidelné schůzky každou středu. Část členů kmene funguje jako technicko-organizační podpora činnosti oddílu a střediska, další část jako přímí vedoucí členů oddílu Taury. Foto: rok 2014.

Kostička

Kostička, skautuje od roku 2007, rádkyně oddílu Taury, zakládající členka RK Plamen. Od roku 2016 vede světlušky.

Maky

Maky, skautuje od roku 2006, zakládající členka dívčí části oddílu Taury, zakládající členka RK Plamen.

lucius

Lucius, skautuje od roku 2007, podrádce oddílu Taury, zakládající člen RK Plamen. Od roku 2016 vede vlčata.

Tykadlo

Tykadlo, skautuje od roku 2007, zakládající členka dívčí části a podrádkyně oddílu Taury, zakládající členka RK Plamen. Od roku 2015 vede světlušky.

MiŠaf

MiŠaf, skautuje od roku 2006, zakládající člen RK Plamen. Od roku 2016 vede skauty a skautky.

Pérák

Pérák, skautuje od roku 2009, zakládající člen RK Plamen. Oddílový maskot 🙂 Funguje jako technicko- organizační podpora činnosti.

Tom

Tom, skautuje od roku 2005, zakládající člen oddílu Taury, zakládající člen RK Plamen. Funguje jako technicko-organizační podpora činnosti.

Viky

Viky, skautuje od roku 2005, zakládající člen oddílu Taury, zakládající člen RK Plamen. Od roku 2016 vede vlčata.

Wéčko

Wéčko, skautuje od roku 2006, zakládající člen RK Plamen. Funguje jako technicko-organizační podpora činnosti.

donald

Donald, skautuje od roku 2006, členem RK Plamen od tábora 2015. Organizační výpomoc na úrovni družin.

houba

Houba, skautuje od roku 2006, členem RK Plamen od tábora 2015. Funguje jako technicko-organizační podpora činnosti.

Pinďa

Ziky, skautuje od roku 2005, zakládající člen a podrádce oddílu Taury, zakládající člen RK Plamen. Funguje jako technicko organizační výpomoc.