Archiv rubriky: vlčata a světlušky

Tři bílé tesáky

Tato speciální odborka není pro každé vlče a ne každé ji získá. Důkaz o jejím splnění se nosí připevněný na turbánku a může se (narozdíl od světýlek a vlčků) nosit navždy.

,

Tři kapky rosy

Tato speciální odborka není pro každou světlušku a ne každá ji získá. Důkaz o jejím splnění se nosí připevněný na turbánku a může se (narozdíl od světýlek a vlčků) nosit navždy.

,

Vlčci a Světýlka – žlutá skupina

Do žluté skupiny patří: zpravodaj(ka), táborník – tábornice, cestovatel(ka), stopař(ka), pozorovatel(ka), znalec – znalkyně indiánů

Vlčci a Světýlka – zelená skupina

Do zelené skupiny patří: atlet(ka), lukostřelec – lukostřelkyně, cyklista – cyklistka, kolektivní sporty, zimní sporty, plavec – plavkyně

Vlčci a Světýlka – tmavěmodrá skupina

Do tmavěmodré skupiny patří: houbař(ka),znalec ptactva – znalkyně ptactva,přítel(kyně) zvířat, zahradník – zahradnice, chovatel(ka),sběratel(ka),hvězdář(ka)

Vlčci a Světýlka – světlefialová skupina

Do světlefialové skupiny patří: výtvarník – výtvarnice, kouzelník(ce) – společník(ce), kronikář(ka) – spisovatel(ka), divadelník – divadelnice, zpěvák – zpěvačka, tanečník – tanečnice, historik – historička, čtenář – čtenářka, muzikant – muzikantka

Vlčci a Světýlka – hnědá skupina

Do hnědé skupiny patří: školní prospěch, modelář(ka), řezbář(ka), kutil(ka), elektrikář(ka), znalkyně(znalec) počítače

Vlčci a Světýlka – červená skupina

Do červené skupiny patří: šití, vaření, pomoc v domácnosti, pletení, ozdobnictví, keramika, vyšívání

Vlčci a Světýlka – bílá skupina

Tato skupina světýlek a vlčku je dalo by se říci asi tou nejváženější skupinou. Proto se také její nášivky nosí vždy nad ostatníma skupinama.

Vlčci a Světýlka

Asi dříve než začnu popisovat jednotlivá světýlka a vlčky bych měl napsat co vlastně jsou světýlka a vlččci. Jsou to odborky pro světlušky a vlčata. Mno to je sice hezký ale téměř nic neříkající.