Nábor 2017 – Taury (od 11.9.2017)

Oddíl Taury nabírá nováčky

Momentálně sháníme do svých řad kluky a holky z prvních až třetích tříd (6-8 let). Rovněž nabíráme i děti do skautské družiny (10-13 let).

Náborové schůzky:

Pondělí holky (pro nováčky ve věku 6-9 let) 17:00 – 18:30 dne 11.9.2017
                 – skauti & skautky (pro nováčky ve věku 11-13 let) 17:00 – 19:00 dne 11.9.2017

Středykluci (pro nováčky ve věku 6-9 let) 17:00 – 18:30 dne 13.9.2017

Další schůzky jsou ve stejnou dobu každý týden, mimo svátky a prázdniny.

V klubovně na dopravní hřišti za II. ZŠ (Plesingera – Božinova).

Na místě se budete moct zeptat vedoucích na veškeré informace, které vás zajímají (ale v tom případě přijďte dřív. Ve výše uvedenou dobu začínají schůzky a vedoucí se musí věnovat dětem.

Pokud se rozhodnete umístit své dítko do našeho oddílu, můžeme mu nabídnout spousty nových zážitků, kamarádů a znalostí. Skauting je především o seberozvoji a tak může formou zážitků a zábavných programů získat mnohé dovednosti a schopnosti, které se mu v životě budou jistě hodit.

Tip:Porozhlédněte se na stránkách v sekci oddíl Taury na fotky a akce, naleznete zde i e-mail, na kterém se můžete případně zeptat na to, co vás zajímá.

Jak vidí skauting ti nejmaldší?

První schůzka bude herní a poznávací. Budeme se těšit na nováčky.

Vedoucí vlčat

Gumí

Gumí se představuje:

V oddíle Taury působím od jeho založení v roce 2005. V roce 2016 jsem se stal vedoucím oddílu. V současné době mám na starosti vlčata. Rovněž zastávám funkce hospodáře na středisku Lišák a okresu Mělník.
akce |
, , , , , , , |