Putování po Kokoříně

Několik fotek z výletu na Kokořín.

Trasa vedla ze Mšena směrem na Zámek Houska, který byl otevřen veřejnosti teprve v roce 1999, prohlídka trvala asi 45 minut a kastelán Vás všechny ostatní také zve na prohlídku 🙂 Další zastávkou byla série studánek, bohužel počasí nepřálo a podzemní vody nebyly v kondici, takže jsme vodu na sobotu a neděli brali v civilizaci u lidí. Nakonec nás čekalo přespání v trempském bivaku v údolí Bílých skal. Cestou jsme toho viděli mnohem více, fotky napoví.

Galerie

 

Kamenný mlýn
Cestou jsme měli možnost navštívit ještě první kamenný mlýn v Čechách. Milá panní nám povolila vstup na svůj pozemek a my jsme si tak mohli prohlédnout naprostý unikát.

Tato kuriozita v dokumentu České Televize – čas 12:40

A naše trasa 🙂 26,5 Km

Gumí

Gumí se představuje:

V oddíle Taury působím od jeho založení v roce 2005. V roce 2016 jsem se stal vedoucím oddílu. V současné době mám na starosti vlčata. Rovněž zastávám funkce hospodáře na středisku Lišák a okresu Mělník.
Akce |