Warcraft 2017 – Svojsíkův závod

V sobotu 22.dubna téměř ve večerních hodinách byla dobojována velká bitva na území Azerothu. Samotnou velkou bitvu prý vyhrála Horda avšak tou my se zaobírat nebudeme.

Velké bitvy v Azerothu se zůčastnilo celkem sedmnáct družin (10 družin skautek, 7 družin skautů). Naše středisko tam reprezentovaly tři družiny a všechny nastoupily za Hordu.

skauti Medvědi Oregon středisko Lišák Neratovice

skautky Vačice Taury středisko Lišák Neratovice

skautky Svišti Oregon středisko Lišák Neratovice

Členům všech tří družin děkujeme, za to jak nás reprezentovali. Další informace o velké bitvě v Azerothu najdete na stránkách okresu.

družina body pořadí celkové pořadí skauti pořadí skautky
Medvědi Oregon 251 b 12 6
Vačice Taury 304 b 2 1
Svišti Oregon 291 4 3