Hledáme Rychlé šípy v Neratovicích

Rok co rok, již 15 let se během prosince hledali Rychlé šípy v Praze a mnoha dalších městech. Letos se však v Praze hledá pouze Bublina, pes Rychlých šípů.

rychle_sipy

Klub Rychlých šípů totiž zavítal do Neratovic.

Letos tak mají hledači prvním rokem šanci pátrat po tomto legendárním klubu i v uličkách Našeho města.

vlajkaPostavy Rychlých šípů v životní velikosti se budou od 1. do 17. prosince, kdy v roce 1938 vyšel první kreslený příběh Rychlých šípů v časopisu Mladý hlasatel, dívat na Naratovičáky z okna, balkónu či střechy někde v ulicích Neratovic.

Zkuste Rychlé šípy nalézt a vyfotografovat nebo namalovat tak, aby byla jejich poloha na obrázku poznat. Tento důkaz svého nálezu, nejlépe i s popisem průběhu vašeho pátrání a kontaktem, pošlete do 20. prosince elektronickou poštou na rychle.sipy@skaut-lisak.com nebo vhoďte do poštovní schránky na klubovně skautského střediska Lišák (u dopravního hřiště).

Úspěšní hledači budou, včetně jejich fotografií a obrázků, zveřejněni na našich stránkách www.skaut-lisak.com a obdrží odměnu v podobě upomínkové placky Rychlých šípů.

Nejrychlejší z vás se mohou těšit i na jiné věcné ceny, které si budete moci převzít v den Vydávání Betlémského světla 24. prosince od 10:00 do 13:00 v klubovně střediska Lišák.

letacek

plakát

 

Akce |  
     

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *