Nabíráme nováčky

Oddíl Taury nabírá nováčky.

Momentálně sháníme do svých řad chlapce ve věku od 6 do 9 let.

Pokud se rozhodnete umístit své dítko do našeho oddílu, můžeme mu nabídnout spousty nových zážitků, kamarádů a znalostí. Skauting je především o seberozvoji a tak může formou zážitků a zábavných programů získat mnohé dovednosti a schopnosti, které se mu v životě budou jistě hodit.

Tip:Porozhlédněte se na stránkách v sekci oddíl Taury na fotky a akce, naleznete zde i e-mail, na kterém se můžete případně zeptat na to, co vás zajímá. 

Začínáme již 2. září v klubovně na dopravním hřišti, od 16:30.

První schůzka bude herní a poznávací. Budeme se těšit na nováčky.

Vedoucí vlčat

Gumí

Gumí se představuje:

V oddíle Taury působím od jeho založení v roce 2005. V roce 2016 jsem se stal vedoucím oddílu. V současné době mám na starosti vlčata. Rovněž zastávám funkce hospodáře na středisku Lišák a okresu Mělník.
nezařazené |